PCB


2011 yılından itibaren PCB (Baskı Devre Kartı) ve Elek (Stencil) alanında da faaliyet gösteriyoruz.

Tek yüzlü, çift yüzlü delik içi kaplamalı ve çok katlı devreleri" XPC, FR1, FR2, CEM1, CEM3, FR4 ve alüminyum temel malzemeleri" kullanarak, isteğe bağlı olarak farklı plaka ve bakır kalınlıklarında ayrıca flexible PCB’leri, işbirliği içinde olduğumuz yurt içi ve Uzak Doğu menşeli çözüm ortaklarımız sayesinde tedarik etmekteyiz. Multilayer, lazer kesim, v-cut,  bunların yanı sıra her türlü paslanmaz çelik, ya da fosfor bronz elek ihtiyaçlarınıza da cevap vermekteyiz. Satış ve Satış Sonrası hizmetlerimizin yanı sıra firmaların numune ya da test amaçlı PCB kartlarının çizimlerine hızlı cevap verebilmek için çalışmaktayız.

  • Ülkemizde ve dünyadaki  teknolojik gelişmeleri yakından izliyoruz.
  • PCB’leriniz  tasarım aşamasında deneyimli kadromuz ile en verimli şekilde ve gerekli testler yapıldıktan sonra sonuçlandırılır.
  • Üretim aşamasında birinci sınıf hammaddeler kullanılarak üretilmekte ve üretimin her aşamasında kalite kontrolden geçirilerek, son kontrolleri elektriksel testleri yapılarak sizlere teslim edilmektedir.
  • PCB üretiminde kullanılacak Gerber , Nc Drill formatları, kart dizilirken kullanılacak otomatik dizgi makinesi koordinat ve açı bilgilerini , yüzey montajlı elemanların lehimlenmesi için hazırlanan kalıp (stencil) bilgilerini , kart imal edildikten sonra test edilebilmesi için kullanılan test noktaları koordinat bilgilerini büyük bir titizlikle belirliyor ve baskılı devre kartı tedariğinde kullanıyoruz.
  • Her türlü ihtiyacınıza anında cevap verebilen teknik kadromuz, pazarlama ve satış personelimiz daima sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ederken günün koşulları doğrultusunda kendimizi en iyi şekilde geliştirmeye devam edeceğiz.