TARİHÇE
  • A
  • A+
  • A++

ÜNA Enerji ve Yapı Sistemleri AŞ. 2007 yılında kurulmuştur. ÜNA Enerji ve Yapı Sistemleri AŞ’nin tescilli markası olan UNECO, 2011 yılında kurulmuş, bir yıllık Ar-Ge sürecinden sonra 2012 yılında UNECO Modül üretimine başlamıştır. Tasarımını kendi yapar ve aydınlatma elektroniği geliştiren Ar-Ge ekibi vardır. Dizgi tesisi yatırımını 2013 yılının Ekim ayında gerçekleştirmiştir. ISO 9001:2008 Yönetim sertifikası ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

Biz UNECO olarak, ; kullanıcıların istediği mekanda hayal ettiği ışığı elde etmek ve atmosferin çekiciliğine katkıda bulunmak için UNECO Modüller üretiriz. Tecrübeli teknik ekibimiz ve sorunsuz hizmet anlayışımız ile, üretimdeki tüm süreçlerimizde yaratıcılığı ve yenilikçiliği ön planda tutuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere; elektronik malzeme, LED, UNECO Modül, lens ve LED driver hizmetleri veriyoruz.

UNECO olarak yüzlerce müşteri referansımız ile birlikte güvenlerini kazandığımız ulusal ve uluslararası çözüm ortaklarımız ile sizin için çalışıyoruz…

Kalite, servis, fiyat ve termin konusunda en iyi olmayı hedefliyoruz.

UNECO Modül: Güçlü LED, komponent ve lens stoğumuz ile beklentiye ve ihtiyaca uygun tasarladığımız PCB’ye en verimli dizilimin yapılmasıyla aydınlatma armatürlerinin içine uygulamaya hazır, gelişen teknolojiye paralel aydınlatma çözümüdür.

Vizyonumuz

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun eden, ürettiğimiz UNECO Modüller ile Türkiye’de lider, gelişmiş ülkelerce tercih edilen, performansına özenilen, çevre ve yaşam koşullarına saygılı bir şirket olmak.

Misyonumuz

Dünya’daki LED teknolojisi gelişmelerini yakından takip etmek, yenilikçi UNECO Modül uygulamaları ile sektörümüzü yönlendirmek, yarattığımız farklılıklar ile sağladığımız üstünlüğü kalıcı kılmak, rekabetçi ve sürdürülebilir potansiyeli olan “Stratejik bir Modeli” müşterilerimize değer yaratacak şekilde yönetmek.